UMAY - BİLİM SANAT VE YAŞAM MERKEZİ
UMAY
BİLİM SANAT YAŞAM DÖNÜŞÜM
UMAY BİLİM SANAT YAŞAM DÖNÜŞÜM
ANADOLU YAKASI NEFES ALIYOR!
UMAY BİLİM SANAT YAŞAM DÖNÜŞÜM
UMAY BİLİM SANAT YAŞAM DÖNÜŞÜM MERKEZİ “BİREYSEL YOLCULUK” TANIMINA BAMBAŞKA BİR ANLAM KATTI!

UMAY Bilim Sanat Yaşam Dönüşüm Merkezi (BSYD), 2017 yılından bugüne, kendi üzerinde çalışmak, hayatını güzelleştirmek ve dönüştürmek isteyen herkesi keyifle ağırlıyor.

Bireysel dönüşüm ve gelişim mutlaka topluma yansır. Atalarımızın da dediği gibi herkes kendi kapısının önünü süpürürse, her yer temiz olur.
 

UMAY Bilim Sanat Yaşam Dönüşüm Merkezi BSYD, 2017 yılından bugüne, kendi üzerinde çalışmak, hayatını güzelleştirmek ve dönüştürmek isteyen herkesi keyifle ağırlıyor.

UMAY BSYD, her eğitime özel tasarlanan geniş salonları, bireysel seanslar için izole edilmiş odalarıyla, arzu ettiğinizde kalabalıklar içinde, arzu ettiğinizde kendi içinizde bir yolculuğa çıkmanıza olanak sağlıyor.

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizi gülümseyerek karşılayan ekibimiz, sizleri heyecanla bekleyen eğitmenlerimiz ve kurucumuz, Rüya Analizi Koçu Ayşen Mehtap Kurbanzade ile vizyonumuz, herkesin kendine hak ettiği özeni gösterdiği ve zaman ayırdığı bir dünya.

UMAY Bilim Sanat Yaşam Dönüşüm Merkezi “bireysel yolculuk” tanımına bambaşka bir anlam kattı! Bilim, sanat, yaşam başlıkları altında 20’den fazla bireysel ve toplu eğitim, seminer ve seansıyla, her kişi için en özel gelişim yolunu sunan UMAY BSYD için her katılımcı biricik ve kendi yolunda.

Ekibimiz ve kurucumuz Rüya Analizi Ayşen Mehtap Kurbanzade ile gerçekleştireceğiniz tanışma seansı size bu konuda mutlaka yol gösterecektir.

Her çiçeğin büyüme yolunun başka oluşu gibi, her insanın da hayatını dönüştüreceği, kendini keşfedeceği yol bambaşka. Su gibi akan bir yolda keyifle ilerlemeniz için UMAY BSYD, eğitim ve eğitmende çeşitlilik konusunda oldukça hassas.

Sadece yetişkinler için değil, 7’den 77’ye herkes için bir kapımız var! Çocuklar için düzenlenen eğitimlerden, kendini geliştirmek isteyen her yaş grubundan yetişkinlere kadar geniş bir kitleye hitap eden UMAY BSYD, herkes için barış içinde bir dünya hayalinde.

UMAY BSYD, sanatla iç içe, kendi yolculuğunda olan bireylerin yarattığı toplumların, medeniyeti, gelişimi göz ardı edilemeyecek kadar yüksek bir seviyedeyken, cevabın üretmekte, okumakta, soru sormakta, bedene özen göstermekte olduğunun bilinciyle açıyor kapılarını.

Başka bir dünya, başka bir hayat mümkün, bu da kişinin kendi üzerine odaklanması ve kendi için elinden geleni yapmasıyla mümkün.

Bireysel dönüşüm ve gelişim mutlaka topluma yansır. Atalarımızın da dediği gibi herkes kendi kapısının önünü süpürürse, her yer temiz olur.

 
01
2017
Açıldık
02
2018
Dışarıdan eğitmenlere kapımızı açmaya başladık
03
2019
Salon konserlerine başladık
04
2020
Online eğitimlerle sınırlarımızı kaldırdık
05
2021
Mekanımızı iki katına çıkardık
06
2022
En kalabalık yılımızı geçirdik
07
2023
Web sitemizi yeniledik, kamplara başladık
 
YÖNETİM KURULUMUZ

Alanında uzman yönetim kadromuz ile değer katma ve her geçen gün daha da gelişme çabasındayız.

AYŞEN MEHTAP KURBANZADE
DUYGU ALSMADİ
ERTAN MİRAY TOKER
ÖZLEM BİNBAY
BEYZA KUTUN
BUKET DOĞU
GÖKÇE KAYA
HASRET YEMEN
BİLAL SAĞER
 
 
 
 
 
UMAY BSYD KURUM KÜLTÜRÜ
“Acıyı seven, acı olduğu için onu arayan ve isteyen kimse yoktur...”

Sıcacık karşılandığınız bir yer düşünün, elinizi dostça sıkan biri, masada atıştırmalıklar, hatta bardakta çorbamız, bilen bilir bizim çorbalarımız meşhurdur, mis gibi kokan bir oda, keyifli telaşlarla ortalıkla koşturan insanlar… Birazdan hangi derse, seansa ya da etkinliğe girecek olursanız olun, buraya geldiğinizden başka biri olarak ayrılacağınızı biliyorsunuz.

KURUM KÜLTÜRÜ
 

BLOG & HABERLER

Hobi sahibi mutlu bir insan olun. Farklı bakan bir yönetici olun.
Ekibine yol gösteren bir lider olun. Sağlıklı aile ve çevre ilişkilerinin keyfini çıkaran bir yetişkin olun.
Hangisi önceliğiniz?

 
Whatsapp