UMAY - BİLİM SANAT VE YAŞAM MERKEZİ
AYŞE BURCU EREN

EĞİTMEN

AYŞE BURCU EREN

Eğitmen, Danışman, Yazar

2
AKTİF ETKİNLİK
EĞİTİMLERİ GÖR
2
BLOG YAZISI
BLOG OKU

EĞİTMEN AYŞE BURCU EREN

Özgeçmiş:

1971 İstanbul doğumludur. Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler MYO Büro Yönetimi ve Sekreterlik Bölümünde okudu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'ndan Oyunculuk ve Modern Dans eğitimleri aldı ve temsillerde oyunculuk yaptı.

Koçluk Eğitimleri ICF (International Coaching Federation) tarafından onaylanmış bir okul olan Livcon Learning Academy; Certified Coach, Professional Certified Coach, Master Certified Coaching Sertifika Programlarını tamamladı. ICF -PCC unvanlı koçtur.

T.C Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı destekli, Mesleki Yeterlilik kurulunca onanmış, 102 Nolu, uluslararası meslek belgeli koçtur. 2012 yılından bu yana, Koçluk Merkezleri, Kişisel Gelişim Merkezleri ve Kadir Has Üniversitesi, İstanbul Kent Üniversitesi, Nişantaşı Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezleri ve Sürekli Eğitim Merkezleri'nde, Kişisel Gelişim Sertifika Programlarında ortak projeler yürütmektedir.

2023 yılında Ceres Yayınları tarafından, Koray İnan ile çıkarmış olduğu SATIŞIN NLP'Sİ kitabının yazarıdır. Kurumlar için, İş Yerinde Stres Yönetimi, Kurumlar için 3 Boyutlu Mindfulness, Etkili Sunum Teknikleri, Etkili İletişim Stratejileri, Satış Profesyonelleri ve Satış Yöneticileri için Satış Koçluğu, Kurumlar için Yaratıcı Problem Çözme Oyunları, Takım Olma Sanatı, Etkili Geri Bildirim Sanatı, Eğiticinin Eğitimi, Takımdaşlık ve Etkin Liderlik, Kurumlar için NLP, Kurumlarda Duygusal zeka ve Empati, Süreç ve Proje Yönetiminde Bilişsel Süreç başlıklı eğitimler vermektedir.

Kişisel Gelişim Profesyonelleri için: Lider Koç'un Girişimcilik Rehberi, Kendi Yaşamının Danışmanı olmak, Kariyer ve Nasıl? Koçlukta Sınırlar ve Çerçeveler Eğitimleri düzenlemektedir.

EĞİTMENE AİT
AKTİF EĞİTİMLER
AYŞE BURCU EREN
BLOG YAZILARI
Whatsapp