UMAY - BİLİM SANAT VE YAŞAM MERKEZİ
CENK GÜÇBİLMEZ

EĞİTMEN

CENK GÜÇBİLMEZ

Ses Meditasyonu Eğitmeni

3
AKTİF ETKİNLİK
EĞİTİMLERİ GÖR

EĞİTMEN CENK GÜÇBİLMEZ

1976 İstanbul Doğumludur, Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. 15 senelik ithalat – ihracat sektöründeki kurumsal deneyiminden sonra müzik-ses-ritim ekseninde yoluna devam etmektedir.

Müzik-ses-ritim yolculuğu Okay Temiz Ritim Atölyesi Afrika ritimleri ve müziği ile ilgili çalışma ve konserler ile başladı. Engin Gürkey Ritim Atölyesi’nde Latin ritim ve müziği çalışmalarında bulunduktan sonra kendi projeleri üzerinde çalışmaya başladı. Afrofanga, Afrotolia, Naif, Ahmet Beyler, İstanbul Soundpainting Orchestra, Shamoon gruplarında perküsyon ve davul çaldı. Rhythm Arena ekibi ile ritim üzerine çeşitli kurumsal workshop çalışmalarında yer almaya devam etmektedir

Uzun yıllar Hindistan, Nepal ve Tibet’te yaşamış olan Belçikalı Surya Maarten ’den “Çakra sesleri ve Tibet Kaseleri” üzerine, British Academy Soundhealing Therapy (BAST) merkezinde de kristal kase, gong, tibet kaseleri üzerine eğitim aldı. Peter Hess Inst “Tibet Kaseleri ile Ses Masajı Uygulayıcısı” dır. Medilife Beylikdüzü ve Şişli Memorial Hastaneleri’nde, Şişli Advayta Bomonti ve Nişantaşı Eser Danışmanlık merkezi’nde Ses Terapisi çalışmaları yaptı. Ayrıca Ses Meditasyonu Eğitimleri vermektedir.

Perküsyon ve davul çaldığı albümler

  • Shamoon - Merkabah
  • Ahmet Beyler – Hayat Nerde

Sertifikalar:

  • Ritmoterapist
  • Peter Hess Ses Masajı Uygulayıcısı
  • Yeditepe Üniversitesi Yaşam Koçluğu
  • Yeditepe Üniversitesi Stress Yönetimi
EĞİTMENE AİT
AKTİF EĞİTİMLER
Whatsapp