UMAY - BİLİM SANAT VE YAŞAM MERKEZİ
BOLLUK VE ZENGİNLİK BİLİNCİ FARKINDALIK VE DÖNÜŞÜM EĞİTİM PROGRAMI

Bolluk ve Zenginlik Bilinci, parayla olan ilişkimizi özgürleştirmek amacına yönelik yapılandırılmış bir “Farkındalık ve Dönüşüm Eğitim Programı” dır. Programımız, eğitmenimiz Julia Yılmaz rehberliğinde oynanan CashFlow oyunu ile başlayacak. Programın 2. bölümünde ise, eğitmenimiz Ayşe Burcu Eren rehberliğinde gerçekleşecek Bolluk Bereket Atölyesi yer alıyor.

06
GÜN
12
SAAT
32
DAKİKA
10
SANİYE
2.500,00
TÜM ETKİNLİKLER »
KONTENJAN
MAKSİMUM 6 KİŞİ
KONUM
Suadiye UMAY BSYD
TARİH
10 ŞUB 2024
TOPLAM ZAMAN
2 Gün / 16 Saat
SAAT
13:00 - 18:00

ETKİNLİK HAKKINDA

Parayla olan ilişkimizi özgürleştirmek amacına yönelik yapılandırılmış bir “Farkındalık ve Dönüşüm Eğitim Programı” dır. Eğitimimiz CashFlow oyunu ile başlıyor. Zihnimizde bereket algısını yenilerken, bolluk bilincini de kendimize kazandırmayı hedefliyoruz. Oyunumuzla para ile ilişkimizi incelerken hangi tuzaklara düştüğümüzü, nerelerde hatalar yaptığımızı ve nasıl bir kısırdöngü içinde olduğumuzu fark ediyoruz. Amacımız bu akışa sihirli bir dokunuş yaparak istediğimiz noktaya gelmek.

“CashFlow 101” yani “Nakit Akışı”; parayla nasıl bir ilişkimizin olduğunu anlamamıza yönelik geliştirilmiş psikoloji temelli bir farkındalık oyunudur.

Programın başlangıcında eğitmenimiz Julia Yılmaz rehberliğinde oynanan oyunla “gelir kaynakları nasıl oluşturulur?” veya “yatırım nedir?” sorularına cevap bulabilir, finansal konularda tam olarak nerede hata yaptığınızı görebilir, finansal özgürlüğünüzü nasıl oluşturabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Programın 2. bölümünde NLP ve Kuantum teknikleriyle zenginleştirilmiş spiritüel enerji çalışmalarını kapsayan Bolluk Bereket Atölyesi yer alıyor. Eğitmenimiz Ayşe Burcu Eren rehberliğinde gerçekleştirilecek olan çalışmada katılımcılar “Para Enerjisi” ile tanışıyor. Evrendeki sınırsız kaynaktan bolluk enerjisini çekebilmenin yolunu öğrenirken, günlük yaşamlarında kullanabilecekleri basit teknikleri de öğreniyorlar.

Süre:

  • Cashflow – 4 saat
  • NLP& Quantum Çalışması – 8 saat
ETKİNLİK KURALLARI

16 yaş ve üstü Finansal davranışlarını ve düşünce tarzını değiştirmek ve/veya daha iyi anlamak isteyen herkes.

ETKİNLİKTEN GÖRSELLERİ VE DOSYALARI
SIK SORULANLAR
{{answerQuestionItem.date}}
{{question_error}}

Tekrar dene
YORUMLAR
{{comment_count}} yorum Kullanıcı deneyimleri
{{ commentItem.name.charAt(0).toUpperCase() }}
{{ commentItem.date }}
{{ commentItem.name }}Onaylanmış alıcı
{{commentItem.title}}
{{ commentItem.date }}
{{ answerItem.name.charAt(0).toUpperCase() }}
{{ answerItem.date }}
{{ answerItem.name }}
{{ answerItem.date }}
{{comment_error}}

Tekrar dene
Whatsapp