UMAY - BİLİM SANAT VE YAŞAM MERKEZİ
AYŞEN MEHTAP KURBANZADE

EĞİTMEN

AYŞEN MEHTAP KURBANZADE

Rüya Analizi Koçu

1
AKTİF ETKİNLİK
EĞİTİMLERİ GÖR

EĞİTMEN AYŞEN MEHTAP KURBANZADE

Ben Ayşen Mehtap Kurbanzade, Nişantaşı Kız Lisesi, ardından da İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nde okuduktan sonra İstasyon Sanat Evinde İç Mimarlık eğitimi aldım. Dünyaya bakışımı dönüştüren 
2006-2009 arası
Prof. Kürşat Demirci den Dinler tarihi, Prof. Sevtap Demirciden Osmanlı,Cumhuriyet tarihi, 
Ortadoğu ve kürt meselesi derslerine katıldım. 2009’dan itibaren 3 yıl boyunca, Sanat Tarihçisi, heykeltıraş ve ressam Arşo Kasbaryan‘ın Sanat Tarihi derslerine ve 4 yıl boyunca Arşo Kasbaryan heykel atölyesinde heykel derslerine katıldım.

Frantisheck Janak ve Chad Holliday kalıpla şekillendirme, Marc Ditzler füzyon cam ve Vladimir Klein soğuk cam şekillendirme atölyelerinde teknik derslere katıldım. Aynı dönemde Ressam Valerie Çelebi’den desen dersleri aldım. Arkadaşlarımla birlikte 2013’de ‘’Dualite’’ve 2015’de ”Arayış” adlı heykel sergilerini açtık.

2013 yılında ICF Erickson Koçluğu Sertifikası ile birlikte 20 yıldır kendime kattığım diğer kişisel eğitimlerle birlikte Koçluk seanslarına başladım. 2018 yılında biorezonans Scio eğitimi aldım. 2021 yılında tamamladığım Nöropazarlama Yüksek Lisansı, Uygulamalı Nörobilim, Evrimsel Nörobilim sertifika programları ile kendi öğrenim ve öğrencilik sürecime de durmadan devam ediyorum.

Kendi eğitim ve sanat yolculuğuma ömür boyu devam ederken, kitlelerin değişim, dönüşüm yolunun bireyden geçtiğine olan inancımla 2017 yılında Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi’ni BSYD kurdum.

21 yıl boyunca Psikiyatrist Nusret Kaya’dan hem danışmanlık hem eğitim aldım. Bu bilgileri Koçluk bilgisi ile harmanladım. Şimdi kendime has bir Rüya Analizi Koçluğu sistemim var.

EĞİTMENE AİT
AKTİF EĞİTİMLER
Whatsapp