UMAY - BİLİM SANAT VE YAŞAM MERKEZİ
BİREYSEL FELSEFE DERSİ
BİREYSEL SEANS : CAN BATUKAN
BİREYSEL FELSEFE DERSİ

Felsefeyi yeni düşünsel perspektiflerin açılması için bir araç olarak kullanırsanız dünyanızın değiştiğine tanıklık edeceksiniz.

TÜM ATÖLYELER »
KONTENJAN
SINIRSIZ
TOPLAM ZAMAN
90 Dakika
KATILIM ŞEKLİ
Zoom

SEANS HAKKINDA

Felsefeyi okulda sadece sınavları geçmek zorunda olduğunuz bir ders olarak mı görüyorsunuz? Felsefeyi yeni düşünsel perspektiflerin açılması için bir araç olarak kullanırsanız dünyanızın değiştiğine tanıklık edeceksiniz.

Tam da bu yüzden bireysel felsefe dersleri kişiye özel planlanıyor. Böylelikle katılımcının amacı, öğrenim geçmişi ve mesleği doğrultusunda hazırlanan programla felsefeye ve düşünceye dair ilk adımlar atılacak.

Eğer katılımcımızın özel olarak yoğunlaşmak istediği bir alan veya alanlar varsa bunlara uygun bir planlama yapılarak, anlaşılması güç kavramlar ve konular, sade ve anlaşılır bir biçimde sunulacak. Felsefe tarihinin ve düşüncenin ucu açık yollarında ilerleyen bu yolculuğa hoş geldiniz!

Felsefe Tarihi üzerine genel bir kavrayış yapacağız, büyük filozofların tanınması ile devam edeceğiz. En önemli kısım, felsefenin nasıl yapılabileceğine dair genel bir kavrayışın olduğunun öğrenildiği kısım olacak. Sonrasında temel kavramlar üzerine bilgilendirme ile sorguladığınız, kendi gerçekliğine ulaşacağınız bir yolculuğa hazır olacaksınız.

SIK SORULANLAR
{{answerQuestionItem.date}}
{{question_error}}

Tekrar dene
YORUMLAR
{{comment_count}} yorum Kullanıcı deneyimleri
{{ commentItem.name.charAt(0).toUpperCase() }}
{{ commentItem.date }}
{{ commentItem.name }}Onaylanmış alıcı
{{commentItem.title}}
{{ commentItem.date }}
{{ answerItem.name.charAt(0).toUpperCase() }}
{{ answerItem.date }}
{{ answerItem.name }}
{{ answerItem.date }}
{{comment_error}}

Tekrar dene
Whatsapp