Hakkımızda

Her sene gelişen seminer ve eğitimler, kendilerini alanlarında sürekli geliştiren eğitmenleriyle, Anadolu Yakası’nın nefes alma noktası; Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi.

Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi (UBSYM), 2017 yılından bugüne, kendi üzerinde çalışmak, hayatını güzelleştirmek ve dönüştürmek isteyen herkesi keyifle ağırlıyor.
UBSYM, her eğitime özel tasarlanan geniş salonları, bireysel seanslar için izole edilmiş odalarıyla, arzu ettiğinizde kalabalıklar içinde, arzu ettiğinizde kendi içinizde bir yolculuğa çıkmanıza olanak sağlıyor.

Kapıdan girdiğiniz andan itibaren sizi gülümseyerek karşılayan ekibimiz, sizleri heyecanla bekleyen eğitmenlerimiz ve kurucumuz, Rüya Analizi Koçu Ayşen Mehtap Kurbanzade ile vizyonumuz, herkesin kendine hak ettiği özeni gösterdiği ve zaman ayırdığı bir dünya.

Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi “bireysel yolculuk” tanımına bambaşka bir anlam kattı!

Bilim, sanat, yaşam başlıkları altında 20’den fazla bireysel ve toplu eğitim, seminer ve seansıyla, her kişi için en özel gelişim yolunu sunan UBSYM için her katılımcı biricik ve kendi yolunda.
Ekibimiz ve kurucumuz Rüya Analizi Ayşen Mehtap Kurbanzade ile gerçekleştireceğiniz tanışma seansı size bu konuda mutlaka yol gösterecektir. Her çiçeğin büyüme yolunun başka oluşu gibi, her insanın da hayatını dönüştüreceği, kendini keşfedeceği yol bambaşka. Su gibi akan bir yolda keyifle ilerlemeniz için UBSYM, eğitim ve eğitmende çeşitlilik konusunda oldukça hassas.

Sadece yetişkinler için değil, 7’den 77’ye herkes için bir kapımız var!

Çocuklar için düzenlenen eğitimlerden, emeklilik hayatını sıradanlıktan çıkarmak isteyen herkese kadar geniş bir kitleye hitap eden UBSYM, herkes için barış içinde bir dünya hayalinde.

UBSYM, sanatla iç içe, kendi yolculuğunda olan bireylerin yarattığı toplumların, medeniyeti, gelişimi göz ardı edilemeyecek kadar yüksek bir seviyedeyken, cevabın üretmekte, okumakta, soru sormakta, bedene özen göstermekte olduğunun bilinciyle açıyor kapılarını.

Başka bir dünya, başka bir hayat mümkün, bu da kişinin kendi üzerine odaklanması ve kendi için elinden geleni yapmasıyla mümkün. Bireysel dönüşüm ve gelişim mutlaka topluma yansır.

Atalarımızın da dediği gibi herkes kendi kapısının önünü süpürürse, her yer temiz olur.
Sizi kapınızın önünde bekliyoruz.


Umay Bilim Sanat Yaşam Ailesi

Umay;

Bilim, sanat, yaşam başlıkları altında atölye ve eğitimler düzenleyen, kişinin kendini dönüştürme, geliştirme adına yapabileceği etkinliklerde ev sahibi, eğitmenle, eğitimi alacak kişinin buluşma noktası.
Toplumun basamak atlamasında, bireysel dönüşüme inanan marka için her insan mutlaka büyük değişimlerin başlangıcı olabilecek potansiyele sahip.
Kurumsal eğitimlerimizde ise; bireysel yatırımlarımızı şirketler bazında yapıyoruz. Çünkü en değerli yatırım insan.
Bir şirket çalışanına zaman, mekan, para kazancı sağlayabilir. Bunun dışında “şirketim bana değer veriyor” dedirtmek için neler yapılabilir?