Yaratıcı Tanrıça ve Dişil Enerji

Yasemin Soysal ile “Yaratıcı Tanrıça Ve Dişil Enerji” çalışması ile Umay’da.

Bir kadın olarak kilo problemlerinizin kaynağının duygusal yemeler olduğunu düşünüyorsanız, ilişkilerde fedakarlıklar yapmanıza rağmen mutsuzsanız, eşinizi çocuğunuz gibi görüyorsanız, insanlar size erkek gibi kadın diyorsa bu eğitim sizin için.

Kendi içinizdeki dengenizi bulmanız için Yasemin Soysal ile bir yolculuğa davetlisiniz. Unutmayın, beden yalan söylemez, duygusal açlığınızı gidermenin tek yolu da yemek değil.

KAZANIMIM: Duygusal yeme bozukluğundan uzaklaşmak, kadınlığınız ile barışmak.

Özel Seans: 350 TL

Zoom Seminerleri: 145 TL

Canlı Seminerler: 210 TL

 

Tarih

Tem 18 - 25 2021
Devam ediyor...

Saat

11:00 - 13:00

Yerel Saat

  • Konum: America/Los_Angeles
  • Tarih: Tem 18 - 25 2021
  • Saat: 01:00 - 03:00
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul

Eğitmen

Yasemin Soysal
Telefon
0553 952 39 40
E-Posta
bilgi@umaylayasam.com

İzmir doğumlu Yasemin Soysal, birincilikle girdiği Celal Bayar Üniversitesi’nden, yine derece ile mezun oldu. 2000 yılında başlayan profesyonel spor yaşamında pek çok ödül ve derece aldı. Bunlardan bazıları; 2000 İzmir Karate Bölge Birinciliği, 2001 Üniversiteler arası Senkronize Trambolin Türkiye ikinciliği, 2003 Üniversiteler arası bayanlar kayak şampiyonası Türkiye beşinciliği… Tramplen ve Kule atlamada Türkiye birinciliklerini elinde tutan Soysal, milli takımla birlikte çalışmalar yaptı. 2002 yılında eğitmenlik seviyesine ulaştı. Lionslar, Rotary külüpleri, üniversite eğitim günleri, kadınlar birliği gibi birçok kurum ve kuruluşlarda eğitimler verdi. Bu süre içinde, Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü “Sporda Psikososyal Alanlar” Ana Bilim dalında, yüksek lisans programını kazandı. Yasemin Soysal’ın üniversite bünyesinde yaptığı bilimsel çalışmalar sonucu ortaya koyduğu “zihin potansiyelleri ve Zayıflama” programı büyük ilgi gördü. Bu çalışma, görsel ya da yazılı basında daha çok “Zihin Gücü ile Zayıflama”, “düşünce gücü ile yeni bir kadın yaratma” adı altında geçti. Bu programlarında, 1000’e yakın kilo problemi yaşayan kişi ile çalışma yaptı. Bu süreç içinde yüksek lisans tezini tamamladı. Türkiye’de zihin gücü, zayıflama programlarının ilk yaratıcısı olan Soysal, aynı zamanda yaptığı bilimsel çalışma ile Türkiye’de ilk defa zihin gücünün, zayıflama üzerindeki başarısını bilimsel olarak kanıtladı. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde “Hedefe Odaklanma, Başarı Stratejileri” üzerine öğretim üyesi olarak görev aldı.

Sonraki Etkinlik

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir