Ümit Yüksel İle Body Balance Treatment

Ümit Yüksel, yıllar içinde öğrenip uyguladığı teknikleri bir arada kullanarak, danışanın sorununa bütüncül bakıp, en kısa zamanda iyileşme ve bütüncül bir sağlık seviyesini yakalamayı hedefliyor.

Body Balance Treatment bireysel seansları; İç Ogan, Integratif Kraniosakral, Osteothai, Dinamik Thai Terapisi, Tetik Nokta ve Trigger Movement terapilerini bir arada kullanan bütüncül beden terapi yöntemi. Seanslar, akut, kronik ağrı ve rahatsızlıkları gidermeyi, mental ve duygusal bedeni, duygu durum bozukluklarını rahatlatmayı amaçlıyor. Body Balance Treatment seanslarını sıradan masaj seansları ile karıştırmayın, bu seanslar aynı zamanda manevi açılımları, bedeninizdeki blokajların kalkmasıyla yaşayacağınız derin deneyimler.

Seanslar bireyseldir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KAZANIMIM: Bedeninizi fiziksel ve ruhsal olarak rahatlaması, blokajlarınızın ortadan kalkması.

Seans Ücreti: 400 TL

 

Tarih

Ağu 02 2021

Saat

Tüm Gün

Yerel Saat

  • Konum: America/Los_Angeles
  • Tarih: Ağu 02 2021
  • Saat: Tüm Gün
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul
Ümit Yüksel

Eğitmen

Ümit Yüksel
Telefon
0216 362 39 40
E-Posta
info@umaylayasam.com

İstanbul merkezli çalışan bir Beden Terapistidir. Tayland, Yunanistan, Almanya ve İstanbul'da pekçok Beden Terapisi Eğitimi aldı ve pekçok usta ile çalıştı. Son yıllarda terapistliğinin yanısıra Dinamik Thai Terapi eğitimleri veriyor. Kendi terapi yöntemi ve sistemini Body Balance Treatment adı altında uyguluyor. Amaç yıllar içinde öğrenip uyguladığı teknikleri bir arada kullanmak ve danışanın sorununa bütüncül bakarak en kısa zamanda iyileşme ve bütüncül bir sağlık seviyesi yakalamak. BodyBalance Treatment seansları; İç Ogan, Integratif Kraniosakral, Osteothai, Dinamik Thai Terapisi, Tetik Nokta ve Trigger Movement terapilerini bir arada kullanan bütüncül beden terapi yöntemidir. Kişinin sorununa özel olarak şekillenen bu seanslar bütüncül bir şekilde bedeni dengeleyerek hem akut hem de kronik ağrı ve rahatsızlıkları gidermeyi, aynı zamanda mental ve duygusal bedeni, duygu durum bozukluklarını rahatlatmayı amaçlıyor. Ümit, terapist ve masaj eğitmenliğinin yanısıra, Acroelements adı altında Acroyoga prensiplerini çeşitli hareket ve terapi sistemleriyle oldukça eğlenceli ve birleştirici şekilde harmanlayan dersler veriyor. Bu derslerde öğrenciler bedenin nasıl işlediğine, özellikle hareket sisteminin inceliklerine ve bedeni bütüncül kullanarak nasıl acroyoga yapabileceklerini öğreniyorlar. Bu güzel dersleri kurgulayabilmesi ise, hayatına giren Bones For Life ve Kontak Doğaçlama eğitimleri sayesinde oldu. Bu yaklaşımlar ile kendi bedenine farkındalığı derinden değiştirken, bu araştırmalar derslerine de yansıdı. Ümit halen eğitimlerine devam ediyor, acroelements dersleri veriyor ve masaj terapisti yetiştiriyor. Aynı zamanda beden farkındalığı ve dans odaklı ders, eğitim ve atölyeleri takip ediyor.

Sonraki Etkinlik

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir