Suadiye’ de Müzikli Salon Sohbetleri Moderatör : Serhan Bali

Aylardır beklediğimiz etkinliğimiz Serhan Bali ile Müzikli Salon Sohbetleri 24 Ekim Cumartesi 18.30 – 20.00 saatleri arasında Flüt Sanatçısı Bülent Evcil ile sezonu açıyor.

Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası’nda (BİFO) solo flütçü, İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nda ise Flüt Grup Şef Yardımcısı olarak görev yapan Bülent Evcil, Umay’da müzik severler için ZOOM’da canlı bir konser vertecek.
Hemen yerinizi ayırtmayı unutmayın.

Tarih

Eki 24 2020
Expired!

Saat

18:30 - 20:00

Yerel Saat

  • Konum: America/New_York
  • Tarih: Eki 24 2020
  • Saat: 11:30 - 13:00
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul
Serhan Bali

Eğitmen

Serhan Bali
Telefon
553 952 39 40
E-Posta
bilgi@umaylayasam.com

Türkiye’nin klasik müzik alanındaki tek dergisi Andante’ye imza atan, kültür sanat alanında pek çok ulusal gazete ve dergide köşe yazıları, söyleşileriyle okurla buluşan Serhan Bali, klasik müziğin pek çok alanında ürün veren bir düşünce ve aksiyon insanı. Aynı zamanda uzmanı olduğu bu alanda kurumlara danışmanlık da yapan Bali, “klasik müzik” temasının etkin konuşmacılarındandır. Ankara’da doğan Serhan Bali, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans ve yüksek lisans eğitimi aldı. Özel sektörde yöneticilik yaparken kariyer değiştirerek, Türkiye’nin çağdaş standartlarda ve ulusal çapta yayın yapan ilk klasik müzik dergisi Andante ile yayıncılık alanına girdi. 2012’de Uluslararası Klasik Müzik Ödülleri Birliği (International Classical Music Awards-ICMA) jüri üyeliğine seçilen Bali, ICMA şemsiyesi altında her yıl dünyanın en iyi klasik müzik CD-DVD kayıtlarını seçen jüri heyetinde görev yapıyor. Ünlü piyanistimiz Fazıl Say'ın Yalnızlık Kederi (Doğan Kitap) adlı kitabının editörlüğünü üstlenen Bali’nin 2013’de yayınlanan (Tempo) “Romantik Dönemin Büyük Bestecileri” adında bir de müzik tarihi kitabı bulunuyor.

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir