Rüyaların İyileştirici Gücü

Bugün rüyalardan bahsetmek istiyoruz. Beynimiz rüyaları kendini gündelik hayatımız adapte etmek, iyileştirmek için en az 5 kere REM uykusunda, uygun senaryo ile kendine gösteriyor.

Rüya Analizi Koçu Ayşen Mehtap Kurbanzade’nin gelenekselleşen Rüyaların İyileştirici Gücü Seminerleri Şubat programı için kayıtlarımız başladı.

Her seferinde katılımcılarınızın şaşkınlığını ve idrak anlarını hayranlıkla izlediğimiz seminerlerde, rüyalarınızın nasıl sizin yol göstericiniz olduğuna tanık olacaksınız. Yıllardır, gündüz niyetine anlattığınız, hayra yorduğunuz ne kadar rüya varsa aslında bilinçdışınızın size kendi sesini duyurma çabasıydı.

21. yüzyılda rüyalarla ilgili yorum ve tabir kavramları bugünün ihtiyaçlarını karşılamıyor. Gerçeğe ulaşmak için her zaman bilimden, kendi bilgeliğimizden yanayız. Rüya analizi yıllardır kullanılan, bilimsel olarak faydası ve işleyişi kanıtlanmış bir yöntem. Analiz ile fark ettiklerimizi tekrar gerçeğimize uygun olarak yeniden yapılandırıyoruz. Her yaptığımız hamlede bütün hikayeyi anlamak için adımlar atıyoruz. Gelin, hep birlikte Rüya Analizi Koçluğu ile kendi özden gelen sesimizi fark edelim, kendi gerçeğimize yakınlaşalım.

Seminerlerden önce rüyalarınızı kendi el yazınızla kağıda yazmayı unutmayın.

Seminerler pandemi koşulları sebebiyle ZOOM üzerinden gerçekleşmektedir.

Etkinlik Saati: 3 Şubat Çarşamba 15.00

Tarih

Şub 03 2021
Expired!

Saat

15:00 - 16:30

Yerel Saat

  • Konum: Asia/Singapore
  • Tarih: Şub 03 2021
  • Saat: 20:00 - 21:30

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir