Bireysel Koçluk ve Rüya Analizi Seansları

Rüya Analizi Koçluğu

Kararlarımızın, tavırlarımızın bilgisayara kayıtlı komutlar gibi olduğunu ve bunları değiştirme şansınız olduğunu biliyor muydunuz? Nesiller boyu taşınan kayıtlar daha anne karnındayken bize de aktarılır. Uyanır uyanmaz kendi el yazınızla yazdığınız rüyalarınız aracılığıyla RNA’larınızdaki bu kayıtlara ulaşabilirsiniz. Rüya Analizi Koçu Ayşen Mehtap Kurbanzade ile rüyaların sembolik dilini doğru şekilde kullanarak dönüşümü başlatabilirsiniz. Rüya analizi bilimsel gerçeklere dayanır.

Rüya Analizi satranç gibi hamle hamle ilerler, koçun her sorusu bir katmanı daha açar ve rüyalarınızda o aradığınız cevapla karşılaşırsınız. Seanslar ilerledikçe rüya analizi koçluğunun hayatınızdaki majör konuları dönüştürdüğünü göreceksiniz. Aradığınız cevaplar hatırladığınız anılarınızda değil, henüz hatırlayamadıklarınızda gizli.

Seminer ve seanslardan önce kendi el yazınızla rüyalarınızı yazmayı ihmal etmeyin.

KAZANIMIM: Yaşamımı bilerek, farkındalıkla dönüştürmek.

**Seans ve seminerler 20 yaş ve üzeri için uygundur.

Seminer katılım : 100 TL (Seminer tarihleri her ay yenilenir)

Bireysel seans katılım : 460 TL

Grup seans katılım : 210 TL

 

Daha fazla bilgi için: 0216 362 39 40 \ 0553 952 39 40
Umay BSYM

Tarih

Tem 25 2021 - Tem 25 2022
Devam ediyor...

Saat

Tüm Gün

Yerel Saat

  • Konum: Asia/Singapore
  • Tarih: Tem 25 2021 - Tem 25 2022
  • Saat: Tüm Gün
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul
Ayşen Mehtap Kurbanzade

Eğitmen

Ayşen Mehtap Kurbanzade
Telefon
0553 952 39 40
E-Posta
bilgi@umaylayasam.com

İstanbul’da doğan Ayşen Mehtap Kurbanzade, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü'nde okuduktan sonra İstasyon Sanat Evinde İç Mimarlık eğitimi aldı. 2009’dan itibaren 3 yıl boyunca Sanat Tarihçi ve heykeltıraş Arşo Kasparyan‘ın Sanat Tarihi derslerine ve 4 yıl boyunca Arşo Kasparyan heykel atölyesinde heykel derslerine katıldı. 2013’de Cam Ocağı Vakfı‘nda Frantisheck Janak ve Chad Holliday kalıpla şekillendirme, Marc Ditzler füzyon cam ve Vladimir Klein soğuk cam şekillendirme atölyelerinde teknik derslere katıldı. Aynı dönemde Ressam Valerie Çelebi’den desen dersleri aldı. Sanatçı Sevgi Karay atölyesinde birlikte çalışmalara katıldı.Sanatçı arkadaşları ile 2013'de ‘’Dualite’’ve 2015’de ”Arayış” adlı heykel sergilerini birlikte açtı. 2016 Haziran Atina fuarı, 2016 Aralık Salzburg fuarı , Ekim 2017 de Floransa Bienallerine katılan Ayşen Mehtap Kurbanzade sanatın ve bilimin de içinde olduğu kendi yaşam yolculuğuna devam ederken, bütünsel bakış açısıyla kurduğu Umay Bilim Sanat Yaşam Merkezi’nde 2013 yılında kurdu. ICF Erickson Koçluğu Eğitimi ve 15 yıldır kendisinin de deneyimlediği Rüya analizinin iyileştirici gücüyle harmanladığı Koçluk seanslarına Umay’da devam ediyor.

Sonraki Etkinlik

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir