Robotik Kodlama

Tugay Tuna, Kodlama Eğitimiyle,  çocuklarımızın temel kodlama bilgisini öğrenip; algoritmik düşünce, neden-sonuç ilişkisi kurabilme, matematiksel düşünce yetkinliklerinin kazanılmasını hedefliyor. Sıfırdan kendi oyunlarını üretebilecek duruma gelecek 7-14 yaş arası çocuklarınız, geleceğin meslekleri hakkında zihinlerini doğru bilgiye açacaklar. Bu atölyeye katılmak için çocuklarınızın bilgisayarı açıp kapatıp, mouse kullanmayı bilemeleri yeterli.

Öğrenmeyi seven, teknolojiyi tüketmek değil üretmek isteyen çocuklar için çok keyifli hale getiren Robotik Kodlama Atölyesinde çocuklar kendi oyunlarını MIT’nin Scratch ismindeki uygulamasından yapacaklar. Çocuklar isterse internet üzerinden oyunlarını yayınlayarak diğer insanların kullanımına da sunabilecekler.

KAZANIMIM: Çocuklarınızı geleceğin mesleklerine hazırlamak.

Tarih

Ağu 01 2021

Saat

12:00 - 13:00

Yerel Saat

  • Konum: America/New_York
  • Tarih: Ağu 01 2021
  • Saat: 05:00 - 06:00
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul

Eğitmen

Tugay Tuna
Telefon
0553 952 3940
E-Posta
bilgi@umaylayasam.com

Tugay Tuna, bugüne kadar birçok firmanın kodlama eğitimlerinde yer almış, organizasyon ve yöneticiliğini üstlenmiştir. Türkiye’de liseler düzeyinde ilk Yazılım Kulübü’nü kurarak 500’ün üzerinde lise öğrencisinin yazılım geliştirmeyi öğrenmesini sağlamıştır. Bu projeleriyle uluslararası vakıflardan ödül alan Tuna, kendi yazılım projelerini geliştiriyor. Ayrıca Yavru Kanguru isminde başlattığı girişim ile 5-18 yaş arası çocuklara hem özel ders formatında hem de sınıf eğitimleri ile kodlama eğitimi veriyor.

Sonraki Etkinlik

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir