Özel Seanslar

Ömer Mutlugün ile gerçekleştireceğiniz özel seanslarla zihinsel, duygusal, fiziksel, ruhsal konular, fobiler, panik atak gibi yaşamınızın akışını tıkayan blokajları kaldırabilirsiniz. Çözmek istediğiniz konunun derinliği ve şeffaf olma niyetiniz seans sürelerini ve kaç kere olacağını belirleyecek en önemli unsur. Ama Ömer Mutlugün, netlik kazanabilmek için 3 seans katılım göstermenizi tavsiye ediyor.

Çalışmalar esnasında telkinle bir yönlendirme yerine, farkındalık geliştirerek, konunun kaynağını bulur ve olması gereken dönüşümü başlatabilirsiniz. Bu dönüşümün yaşamınıza yansımaları sizi yüklerinizden kurtaran, olmayı arzuladığınız insana yaklaştırır.

Seanslar bireyseldir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KAZANIMIM: Travmaların iyileşmesi, fobilerin gücünü yitirmesi, yepyeni bir başlangıç.

Seans Ücreti: 900 TL

Tarih

Tem 25 2021
Devam ediyor...

Saat

Tüm Gün

Yerel Saat

  • Konum: America/Los_Angeles
  • Tarih: Tem 24 - 25 2021
  • Saat: Tüm Gün
Umay BSYM

Mekan

Umay BSYM
Suadiye, Büyükhanlı Konutları, B2 Blok D:20, 34740 Kadıköy/İstanbul
Ömer Mutlugün

Eğitmen

Ömer Mutlugün
Telefon
0553 952 39 40
E-Posta
umaylayasam@gmail.com

Ömer Mutlugün (Regresyon Uzmanı) Grup terapileri, bireysel seanslar ve seminerler organize edip, sunumlar yapan Ömer Mutlugün, bu alandaki 20 yıllık deneyimiyle, ezoterik-kadim bilgilerin 32 ayrı ülkedeki çeşitli eğitimlerine ve kamplarına giderek araştırılması ve uygulamalara katılması ile araştırmacı olarak çıktığı bu yolculuğa, regresyonu temel alıp Uluslararası Regresyon Terapistleri birliğine üye olarak uygulayıcı olarak devam etmiştir. Şu anda Milton Erickson Hipnoterapi, ODM, EFT, NLP, Nefes, Reconnective Healing, Dream Time Healing vb teknikleri bilim ile harmanlayarak, uygulamalarında kullanmaktadır. Elektronik ve Haberleşme Mühendisi (Tez konusu Frekansların uzayda yayınımı) İşletme Ihtisası Enstitüsü Mezunu Üretim Yönetimi Master'ı Mezunu Psikoloji Master'ı Mezunu Klinik Psikoloji Doktora Programı Öğrencisi (beyin frekanslarının zihin-ruh üzerine etkisi ve kulaktan verilen bianural frekanslarla theta frekanslarında çalışarak travmaların sönümlendirilmesi) İş Tecrübesi: Koç Grubu - Beko Elektronik AŞ (Elektro Manyetik Uyumluluk testleri, insanlar üzerindeki etkilerinin azaltılması laboratuar çalısmaları ve Yurt Dışı Servis ağlarının kurulması) TARBS World TV'de (Sydney - Australia'da) kurucu yönetici, Türk ve Arap TV'lerinin Asya Pasifik üzerindeki ülkelere yayınlarının taşınması ve pay-tv üzerinden şifreli olarak dağıtımı. Thai - Com (ipstar) uydu projesinde Proje Yöneticisi olarak internet servislerinin uydu üzerinden 14 ülkeye yayınlanması. İki yönlü yayıncılık ile eğitim ve devlet hizmetlerinin ve ticari yayıncılığın çoklu platformlardan dağıtımı, Bangkok - Sydney ve 14 ayrı ülke yönetimi) Cinegraph firmasının kurucusu, tv programı, reklam ve pr hizmetleri sunulması. (Sydney Australia) Ve 12 yıl boyunca Proje Yoneticisi ve Direktörü olarak çeşitli firmalarda yöneticilik. Meditatolye isimli kişisel gelişim ve danısmanlık firmasını kurarak, grup terapileri, bireysel seanslar ve seminerler organize edip, sunumlar yapmak. (20 yıllık deneyimle, ezoterik-kadim bilgilerin 32 ayrı ülkede araştırılması ve eğitimlere katılınması ve sonrasında Uluslararası Regresyon Terapistleri birliğine üye olup, Milton Erickson Hipnoterapi, ODM, EFT, NLP, Nefes, Reconnective Healing, Dream Time Healing vb teknikleri bilim ile harmanlayarak, uygulamalarında kullanmaktadır.)

Sonraki Etkinlik

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir