Neşe Merdinler

Neşe Merdinler

Nörobilim Eğitmeni - Zihin Koçu

Neşe Merdinler Nörobilim, Nöroplastisite, Zihinsel Dönüşüm ve Holistik Sağlık konusunda uzmanlaşmış bir zihin tasarımcısı, eğitmen ve aynı zamanda nefes koçudur. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği’nden mezun olan Neşe, 20 yıl boyunca gayrimenkul sektöründe tanınmış ulusal ve uluslararası yatırım şirketlerinde Proje ve İş Geliştirme departmanlarında orta ve üst düzey yöneticilik yapmıştır. Bu yoğun iş yaşamı döneminde, babasının Alzheimer teşhisi ile başlayan ve 10 yıl boyunca ailesi ile üstlendiği bakım süreci, kendi yaşamındaki dönüşüm ihtiyacını oluşturmuş̧ ve 2015 yılında zihin ve nefes çalışmaları ile tanışmıştır.

• Stres ve endişeden arınma süreci akabinde kariyerini terk ederek, kendini zihin, nefes, nöropsikoloji, nörobilim ve nöroplastisite eğitimlerine adamıştır. Yerel ve uluslararası uzmanlardan eğitimler almış, kişisel ve kurumsal dönüşüm yolculuklarında birçok kişiye destek olmuştur. Eğitimlerini, bireylerin ve iş yaşamındaki liderlerin, kişiye özel olarak tasarlanmış ve bütünsel dönüşümlerini gerçekleştirmek üzere programlanmış içeriklerle çeşitlendirmiştir. Bu çeşitlendirmeyi Nöroliderlik, İnsan algoritmasını Dönüştürme, Nörobilim Temelli Yaratıcılık, Bilinci Anlamak, Nöroholistik Sağlık gibi farklı kapsamlar içinde ele almıştır. Bunlara ek olarak, anksiyete ve panik atakla mücadele edenler için özel dönüşüm programları mevcuttur.

• Halen kişisel, grup ve kurumsal düzeyde Nörobilime Temelli eğitim ve çalıştaylar gerçekleştirmekte, babasının nöroloğu Dr. Bülent Madi’nin eğitimlerine katılmaya, Alzheimer hasta ve hasta yakınlarına da gönülden destek vermeye devam etmektedir.