Dişil Enerji Şifalandırma Atölyesi

Eğitmen

Eğitim Tarihi

Bilgi Alınız

Kişinin bedensel/ ruhsal sağlığında çok önemli bir rolü olan yin enerjimiz, yani dişil enerjimiz dengelendiğinde, hem kendimize hem de partnerimizle daha huzurlu, sağlıklı ilişkiler kurarız.
Kalça, karın ve göğüs bölgesinde özellikle çok güçlü bir enerji taşıyan kadın, taç çakradan yani zihin enerjisinden tekrar kendi kalp merkezine doğru içsel bir yolculuğa çıkar.
Nerelerde fazla ileri gidiyoruz, nerede geri adım atıp kaçınıyoruz? Bunları fark etmeye başlamak çözüme doğru giden ilk adım. Küçük yaşlarda bu önce anne ve baba ile modellenen, daha sonra sosyal ilişkilerle çeşitlenen dişil enerji tanımımız, aslında tim hayatımızı bilinçaltı seviyesinden yönetiyor.

Yin Enerji Dengeleme Atölyesi, tüm bu alanları keşfetmek üzerine uygulamalı bir çalışmalar bütünüdür.
İlişkilerimizin içinde cinsiyet farklılıkları devreye girdiğinde evde, işte, arkadaşlıkta hangi personaları geliştiriyoruz? Cinsiyetimizi nasıl kodladık ve kimin gözünden kendi cinsiyetimizi tanımlıyor, yaşıyoruz?
Biz onlarca defa bu atölye ile bu sorulara ışık tuttuk ve bu atölyeyle pek çok kadının dişil enerjisini, öz şefkatini açığa çıkarıp görünür hale getirdi.

Sen de kendini yüksek bir eril enerjiyle yaşıyor gibi hissediyorsan, içindeki feminen yanı fark etmek, özgürleştirmek, kendini sevmek ve yaşama tanıklık etmek istiyorsan, bu atölye çalışması tam sana göre.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dişil Enerji Şifalandırma Atölyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GÖNDER

Eğitim Kategorisi:

Eğitimi Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram