Bireysel Nefes Seansları

1.700 TL

Eğitmen

Eğitim Tarihi

Eğitmen ile kararlaştırılabilir

Süre

1 ve 2 Saat arasında değişmektedir

Eğitim Açıklaması

Detaylı Bilgi İçin Arayınız

Nefes Terapisi Nedir?

Uzak Doğu’da bilinen orijinal adı ile Pranayama yani Bilinçli Nefes; zihinsel netlik, fiziksel performans ve ruhsal dengede ideali yakalamak için keşfedilmiş en pratik yöntemlerdendir.

Seanslar hayatınızda yapılanmasını istediğiniz bir konu üzerinde yaşam koçluğu desteği ile başlar. Bu konu yaşamınıza almak isteyip yeterince sahip olamadığınız ya da yaşamınızdan çıkarmak isteyip gönderemediğiniz davranış, duygu ve düşünce kalıpları olabilir. Size, dönemsel olarak ya da uzun bir süredir sıkışıklık hissettiren mesele ne ise bir göz atıp, bunun üzerine yaşam koçluğu tekniği ile yepyeni açılımlar sunulur. Ardından kişilerin niyetini bloke eden bilinçaltı engellerinin temizlenmesi için Dönüştürücü Nefes Seansı + Eft uygulanır. Bu teknik geçmişte sıkışıp kalmış ve gündemimize güncel bakmamızı engelleyen duyguların temizlenmesini sağlar.

Unutmayın, arzu ettiğiniz yaşam ile aranızda sadece siz duruyor olabilirsiniz. Bilinçsiz yaratımlarla, ilişkilerinizde, işinizde, sağlığınızda aynı döngüleri yaşamaktan kurtulmak, nefesinize ve duygularınıza bilinç katmakla mümkündür.

Gelin birlikte nefesinizi ve bilincinizi uyandıralım!

Nefes Terapi ile Kazanımlar

– Nefes sisteminin fizyolojik duygusal ve enerjitik olarak aktivite edilmesi sağlanır. Böylece kişisel farkındalık ve ana odaklanma zenginleşir.
– Takıntıları azaltır, geniş ve özgür bir bilinçle seçimler yapmaya davet eder.
– Özgüveni artırır. Yaşam deneyiminde kendisinden yüzde yüz memnun bir birey olarak var olmanızı destekler.
– Düzenli alındığında, migren, yüksek tansiyon, panik atak, tiroid, depresyon, kronik vücut ağrıları gibi birçok rahatsızlığın hatta kanserin tedavisinde diyafram nefes terapisinin destekleyici rolü mevcuttur.
– Fiziksel ve duygusal bedenlerimizdeki toksinler nefes terapisi ile detoks edilir.
– Güvenli alanından çıkamayan ve risk alamayan, kaygılı davranış biçimleri geliştirmiş bireyleri, güvenle adım atan ve sorumluluk alan güçlü karakterlere dönüştürür.
– Başarı tanımını yeniler, başarısızlık korkusunu azaltır ve zamanlar ortadan kaldırır.
– Kişinin üretim ve motivasyon kaynaklarından olan stres ve gerginliği dönüştürerek, yerine hafiflikle, kolaylıkla, zevkle çalışmayı koyar. Kişisel ve kolektif özgüveni artırır.

*Her seans toplam 1.5 saat sürer. Nefes seanslarına gelirken karnınızı sıkmayacak rahat bir giyim tarzı seçmenizi hatırlatırız. 🙂

Neşe, bolluk, aşk, bereket, huzur ve bize ve bütüne katkı olacak tüm kolaylığın doğal halimiz olması için sonsuz olasılıklar nelerdir?

Buluşmak dileğiyle…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Bireysel Nefes Seansları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GÖNDER

Eğitim Kategorisi:

Eğitimi Paylaşın

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram